_visual-3

Firma Trouw Nutrition Polska zgłosiła się do naszej agencji o opracowanie i realizację procesu wdrożenia nowego produktu na rynek, który będzie łączył tradycyjne i nowoczesne środki przekazu.

Głównym wyzwaniem kampanii było skierowanie grupy docelowej – rolników, do korzystania z Internetu. Od początku mieliśmy świadomość, że oparcie akcji sprzedażowej na kampanii internetowej będzie sporym wyzwaniem, wymagającym rozbudowanej komunikacji.

Mimo swojej złożoności, kampania on-line okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki funkcjonalności witryny, zakładce z odpowiedziami na pytania klientów oraz komunikatom behawioralnym wysyłanym za jej pośrednictwem do zalogowanych użytkowników, udało się pokonać bariery związane z korzystaniem z Internetu. Na klientów firmy czekała również pomoc konsultantów infolinii, którą zapewniliśmy w ramach kampanii.

Opracowany mechanizm promocji dał firmie Trouw Nutrition Polska możliwość skutecznego zachęcenia klientów do zakupu wybranych produktów oraz nawiązania z nimi pozytywnych relacji, opartych na dwustronnej komunikacji, którą firma może kontynuować mimo zakończenia akcji promocyjnej.

Elementy kampanii:
  • Strona www - www.lidermix.pl
  • Reklama prasowa i internetowa
  • Materiały BTL
  • Public Relations
  • Mobile Marketing
  _visual-1 _visual-5 _visual-6