Zadzwoń do nas

Przygotowania do targów AgroShow 2015!

Miesiące przed największymi targami rolniczymi AgroShow to okres gorący nie tylko dla naszych klientów, ale też całego zespołu AdAgri.  Od kilku lat organizujemy stoisko firmowe jednego z naszych klientów. A to oznacza tygodnie wytężonej pracy nad projektem i realizacją zabudowy stoiska, oprawą graficzną oraz scenariuszem atrakcji. Mogłoby się wydawać, że po tylu latach obecności w branży nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Nic bardziej mylnego! Z każdym rokiem podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej i wprowadzamy nowe rozwiązania, które często dostarczają nam niemałych emocji. Jedno jest pewne – rutyna nam i naszym klientom nie grozi!

Co w tej pracy lubimy najbardziej? Efekt końcowy, czyli widok dopracowanego w najmniejszych szczegółach stoiska, wypełnionego po brzegi gośćmi targów. Podczas Targów Agrotech 2015 w Kielcach nasze starania zostały docenione przez organizatorów targów, od których nasz klient otrzymał wyróżnienie za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska targowego.

kubota-AT-01

W tym roku celujemy jeszcze wyżej i jesteśmy przekonani, że ponownie uda nam się wszystkich zaskoczyć.

W przygotowaniach do targów pomagamy także naszym pozostałym klientom, dla których realizujemy różnego typu materiały reklamowe oraz promocyjne.  Na samych targach czas spędzamy równie aktywnie – jest to przecież idealna okazja do spotkań z przedstawicielami różnych firm, w tym naszych klientów, których zawsze staramy się odwiedzić!